Movimento

Tuot ils contacts
in ün’ögliada

Contact
MOVIMENTO

Vorstand Verein Movimento

Prisca Anand
Via Tinus 36, CH-7500 St. Moritz
Tel. +41 81 833 92 30
prisca@anand.ch

 

 

Leitung Verein Movimento

Dr. Karin Hänni
Mainagestiun
Via Nouva 1, CH-7503 Samedan
Tel. +41 81 851 12 11
karin.haenni@movimento.ch

 

 

 

Josy Battaglia
Manader dal lö Movimento Poschiavo
Via da Mezz 51, CH-7742 Poschiavo
Tel.  +41 81 844 04 74
josy.battaglia@movimento.ch

Corinne Pedotti
Manadra dal lö Movimento Scuol 
Stradun 412, CH-7550 Scuol
Tel. +41 81 860 31 14
corinne.pedotti@movimento.ch

 

 

 

 

Seraina Camichel-Godly
Manadra dal lö Movimento Samedan
Via Nouva 1, CH-7503 Samedan
Tel. +41 81 851 12 12
karin.haenni@movimento.ch

 

 

 

Andrea Parolini
Manader centrala servezzans/ vicemainagestiun
Via Nouva 1, CH-7503 Samedan
Tel. +41 81 851 12 14
andrea.parolini@movimento.ch

 

 

Contact masüras d?integraziun professiunala AI

Dr. Karin Hänni
contact par masüras d'integraziun da l'AI
Tel. +41 81 851 12 11 
karin.haenni@movimento.ch

 

 

 

Contacts ulteriurs

Susanna Roth
Manadra da las plazzas da structura dal di protettas Samedan
Tel. +41 81 851 12 18
susanna.roth@movimento.ch

 

 

 

Franz Spaeni
Manader da la gruppa plazzas da lavur protettas Samedan
Tel. +41 81 851 12 19
franz.spaeni@movimento.ch

Luca Vitali
Manader da las plazzas da lavur protettas Poschiavo
Tel. +41 81 844 04 74
luca.vitali@movimento.ch